art
 
page
main-content

Nové byty ve Vrchlabí

Nové Byty Vrchlabí - Liščí VrhUvažujete o novém bydlení s krásným výhledem na hory? Na Liščím Kopci se staví obytný soubor NOVÉ BYTY VRCHLABÍ. Jedná se o dostavbu bytových domů G a F se třemi nadzemními podlažími, kde se nachází 26 bytů 2+kk a 3+kk ve vyšším standardu. Většina z nich má jeden nebo dva balkóny či prostornou předzahrádku. Domy mají jedno podzemní podlaží, kde jsou garážová stání a ke každému bytu komoru na lyže nebo kola. K nastěhování budou byty připraveny na jaře 2017 a již je zahájen jejich prodej.


 

Na trhu s realitami je největší zájem o byty ve velikosti 2+kk


„Menší byty si pořizují klienti jako rekreační bydlení s možností letního a zimního sportovního vyžití a střední a starší generace, které již odrostly děti pro trvalé bydlení. V Krkonoších se tento typ bytu i velice dobře pronajímá, proto se pořizují jako investice, v současné době jako jedna z nejbezpečnějších. Byty 3+kk už nabízí dostatečný prostor pro rodiny s dětmi. Domy jsou situovány v rezidenční klidné čtvrti s parkovou úpravou, veškerá infrastruktura je v docházkové vzdálenosti do několika minut, a to jak základní škola, zdravotní středisko, obchody, přírodní koupaliště a MHD, “ řekl Petr Kupf, koordinátor projektu.


Tento projekt neměl „ustláno na růžích“, po realizaci první etapy byl původním developerem díky finanční krizi a nezájmu klientů zakonzervován a torzo hrubé stavby mnoho let hyzdilo tuto výjimečnou lokalitu.

„Obyvatelé Liščího Kopce delší dobu upozorňovali na opuštěnou stavbu, která se postupně stávala útočištěm pro lidi bez domova a nebezpečnou skládkou všeho možného, navíc prolézání stavby se stalo adrenalinovým zážitkem pro nezletilce. Jsem velice rád, že je to minulostí a projekt dostal druhou šanci. Bydlení v této velice atraktivní části Vrchlabí město dlouhodobě podporuje a má s ní velké plány do budoucna. Naším záměrem je vybudovat v místě přírodního koupaliště městský krytý bazén, který by umožnil obyvatelům města a turistům celoroční koupání a výuku plavání pro děti,“  řekl Jan Sobotka, starosta města.

Generálním zhotovitelem stavby je společnost THERMICA PLUS, která se po patnácti úspěšných letech ve svém oboru VODA - PLYN – TOPENÍ zařadila mezi největší firmy v republice.

„Thermica má za sebou velké množství prestižních zakázek jak v ČR, tak ve světě, patří mezi ně například dodávka pro Proton Therapy Center, Kanadskou ambasádu, Centrální depozitář Národní knihovny a v zahraničí rekonstrukci hotelu Radisson na ostrově st. Martin v Karibském moři, státní zakázky rekonstrukce a rozšíření nemocnice Louis-Daniel Beauperthuy a domu pro seniory EHPAD Le Moule na ostrově Guadeloupe, nemocnici v Paříži, Městský bazén v Cannes a olympijský plavecký areál v Nice. Zaměstnanci reprezentují nejen společnost Thermica, reprezentují hlavně sami sebe, svou práci a především Českou republiku a řemeslo, které perfektně ovládají,“ řekl Martin Berčo, jednatel společnosti.

 

„Letos máme za sebou velice úspěšný developerský projekt stavby bytového komplexu Radouč park II v Mladé Boleslavi se 43 byty a v květnu jsme zahájili stavební práce na projektu NOVÉ BYTY VRCHLABÍ, s předpokládaným dokončením na jaře 2017. Věřím, že noví majitelé bytů zde najdou šťastný domov,“ dodal M. Berčo.

Nové byty se prodávají za cenu od 39.000Kč/m2 včetně DPH.

Podívejte se na aktuální nabídku bytů k prodeji.