art
 
page
main-content

Stavba bytového komplexu ve Vrchlabí je dokončena

Přes mnohá úskalí v dokončovacích pracích  nám byl 31.ledna vydán  Městským úřadem Vrchlabí, stavebním úřadem Kolaudační souhlas s užíváním stavby Bytové domy Vrchlabí – Liščí Kopec. Tímto aktem bylo završeno mnohaměsíční úsilí vedoucí k úspěšnému dokončení stavby. Každopádně i na tomto místě stojí za zmínku, že dodavatel stavby , První podještědská stavební s.r.o., odvedl výbornou práci ve stavařině i v koordinaci s dodavateli dalších stavebních celků a stavbu předal v termínu.

Stavba je provedena čistě se zaměřením na detail a i zvolené materiály a  prvky do interiérů naprosto splňují požadavky na moderní bydlení.

V současné době již probíhají jednání s budoucími klienty o přípravě kupních smluv a předpokládáme, že v průběhu měsíce března budou smlouvy podepsány a nastěhují se první noví vlastníci bytů v naprosto výjimečné lokalitě.

Zhruba polovina bytů je již v tuto chvíli zajištěna smluvním vztahem, stále je však k dispozici široká škála bytů s dokonalým výhledem na Krkonoše a s možností výběru dle orientace jih-sever.

Rádi bychom vás pozvali na prohlídku velice dobře provedené stavby bytového domu s nadstandardními byty a třeba právě  ta povede i k vašemu rozhodnutí pořídit si nové bydlení nebo jen „chalupu“ pro sportovní vyžití a odpočinek.